Email: info@femar.cz

Otevřeno: Po-Pá, od 7:00 do 15:30

731 275 375

O nás

Více jak 25letá tradice prodeje hutního materiálu v Chocni.


Rodinná firma Femar Choceň, s.r.o. vznikla v březnu 2015 jako nástupce a pokračovatel firmy Femido. Navázali jsme tak na dlouhou historii a tradici prodeje hutního materiálu v Chocni, která již trvá více než 25 let.


Změnili se lidé, ale nezměnil se přístup k práci a zákazníkům. Naše firma roste především díky aktivnímu a zodpovědnému přístupu ke každé zakázce a maximální snaze zajistit materiál dle požadavků a přání zákazníka. 

Naše portfólio

  1. Primárně se zabýváme prodejem a distribucí hutního materiálu, a to především regionálně v oblasti Východních Čech. Prostřednictvím našich dodavatelů jsme schopni dodat hutní materiál kamkoliv po celé ČR. Je možné si u nás zadat i výrobu armovacích třmínků a další ohýbání betonářské oceli.
  2. Půjčujeme rámové  lešení Layher Blitz 70 vhodé pro realizaci fasád a dalších výškových prací. Možné je zapůjčit i pojízdnou věž na kolečkách. 

  3. Přímo na provozovně v Chocni máme prodejnu, kde je možné koupit pracovní oděvy,  ochranné  pracovní pomůcky, sortiment drobného železářství a spojovací a kotevní materiál. 

Náš přístup

Maximální snaha zajistit materiál dle požadavků a přání zákazníka.


Rychlost dodávkek hutního materiálu a dobrá cena, to jsou hlavní požadavky, které na nás klade většina našich zákazníků. 


Náš přístup se odvíjí od těchto dvou základních atributů a dá se shrnou v několika mála bodech:


  • Rozumné ceny
  • Rychlé zpracování objednávek
  • Vlastní doprava
  • Indviduální přístup


Tyto teze pro nás nejsou jen hesla, ale bereme je jako závazek vůči našim zákazníkům. Vyzkoušejte nás a posuďte sami.

Výhody nákupu u nás

Rozumné ceny

Nabízíme jedny z nejlepších cen v regionu. Vždy jsme přístupní o cenách jednat a individuálně je nastavit, na míru každému zákazníkovi.

Rychlý přístup

Vaši zakázku zpracujeme zpravidla během několika mála desítek minut.

Doprava

Hutní materiál z vlastních skladových zásob dopravíme i v den objednání.

Vzkaz pro naše zákazníky

"Děkuji všem stávajícím zákazníkům za věrnost, kterou nám už šest let prokazujete! Těším se na budoucí spolupráci se všemi, kteří by chtěli využít našich služeb!"


Mgr. Radek Martinek